O nás

O nás

na webu Aukce nemovitostí

KOKR Reality & Aukce s.r.o. - "ELEKTRONICKÉ AUKCE NEMOVITOSTÍ"

Vzniku a založení portálu společnosti KOKR Reality & Aukce s.r.o. - "Elektronické aukce nemovitostí" předchází dvanáct let bohatých zkušeností s prodejem nemovitostí v režimu klasické realitní kanceláře. Jelikož už zdaleka tento klasický model nevyhovuje moderním trendům současné doby, ani náročným požadavkům našich klientů, a to jak z řad prodávajících, tak kupujících, přichází na trh nová, moderní metoda prodeje nemovitostí - "ELEKTRONICKÁ AUKCE NEMOVITOSTÍ".

Našim cílem je, oproti standardnímu prodeji, zajistit pro naše stávající i budoucí klienty maximální komfort a pohodlí, kdy kupující mohou bez obav, že přijdou o možnost koupě své vytoužené nemovitosti nabídnout prodávajícím adekvátní cenu, dle svého vlastního úsudku a finančních možností, což v konečné fázi přináší prospěch rovněž prodávajícím, kteří tímto způsobem „licitace“ koupěchtivých zájemců na neutrální půdě naší aukční společnosti získávají maximální a nejvyšší možnou reálnou kupní cenu, a to i za podmínek, kdy se rozhodnou při dlouhodobém nezájmu ze strany kupujících svou nemovitost zlevnit.

Klienti "zájemci o koupi" se díky tomuto způsobu prodeje nemovitostí stávají těmi, kdo svými dobrovolnými příhozy v samotné elektronické aukci stanovují reálnou hodnotu prodávaných nemovitostí. A to vše anonymně, v klidu, v soukromí svých domovů.

Klienti „prodávající“ prostřednictvím tohoto efektivního, rychlého a bezpečného způsobu prodeje, jakým „Elektronická aukce nemovitostí“ rozhodně je, přestávají být závislí na "mnohdy nepřesných odhadech" kupní ceny z pohledu znalců či realitních makléřů.

V rámci jednotlivých procesů spojených s prodejem a nákupem nemovitostí nabízíme všem našim klientům kompletní služby.

HYPOTEČNÍ ÚVĚR - finanční poradenství.

Náš finanční poradce pro vás připraví porovnání nabídek několika bank i stavebních spořitelen, u kterých budete mít největší šanci na získání pro vás nejvýhodněji nastavené hypotéky či úvěru.

SMLUVNÍ DOKUMENTACE - právní poradenství.

Součástí procesu každého prodeje, pronájmu i koupě nemovitosti je rovněž právní servis, proto pro své klienty využíváme služby renomované právnické kanceláře.

ODHAD NEMOVITOSTI - zajištění potřebných odhadů.

Tržní, dědické, vyhláškové, hypoteční, odhady .....

ENERGETICKÝ PRŮKAZ - PENB

Tuto zákonnou povinost - vyhotovení PENB, má povinnost vlastník nemovitosti jak při prodeji, tak i při pronájmu své nemovitosti.

Neváhejte a vyzkoušejte si osobně služby všech našich smluvních partnerů.

A co všechno jsme schopni prostřednictvím „ELEKTRONICKÉ AUKCI NEMOVITOSTÍ“ prodat? Byty družstevní i bytové jednotky samostatně zapsané v katastru nemovitostí, rodinné domy, komerční nemovitosti, chaty, chalupy, pozemky a ostatní nemovitosti.

Celým procesem vás spolehlivě provedeme tak, abyste s prodejem své nemovitosti či získáním svého nového bydlení měli co nejméně starostí a je na vašem rozhodnutí, jaký rozsah služeb si v rámci naší společnosti zvolíte.